Prenajímame

Predstavujeme Vám divíziu dopravy a mechanizácie stavebnej akciovej spoločnosti HÍLEK a spol a.s., Senica, ktorá je jednou z najstabilnejších stavebných spoločností na slovenskom stavebnom trhu a tento rok sa datuje 21. výročie od jej vzniku. Stavebná spoločnosť Hílek a spol a.s., Senica zamestnáva radu odborníkov, disponuje najmodernejším technickým strojným vybavením a vlastným vozovým parkom. Vozový park obsahuje autožeriavy, nákladné automobily Renault s vlekmi, traktorové rýpadlo, nakladače JCB 3CX, univerzálne kompaktné šmykom riadené nakladače UNC a LOCUST.

Popis stavebných strojov:

Autožeriavy

Autožeriav AD20.2 na podvozku TATRA 815 vyrobený v roku 2008 s nosnosťou 20 ton a manipulačnou výškou 21 m a s nádstavcom až 28 m. Autožeriav je na rokmi overenom podvozku automobilu TATRA 815 s pohonom všetkých kolies, ktorý zaručuje vysokú odolnosť a tiež priechodnosť aj ťažkého nespevneného terénu s ktorým sa na stavbách často stretáme.

Autožeriav AB 063.2 na podvozku TATRA 148 s nosnosťou 6 ton a manipulačnou výškou 8 m.

Nákladné vozidlá, valníky a dodávky

Nákladné vozidlá Renault, valníky a dodávky Volkswagen na prepravu stavebného materiálu.

Rýchlonakladače JCB 3CX

V oblasti nakladacej techniky a výkopových prác sa žiadna firma nezaobíde bez rýpadlonakladačov. Spoločnosť HÍLEK a spol., a.s., Senica stavila na kvalitu vlastní dva stroje značky JCB 3CX, ktoré sa považujú za svetovú jednotku vo svojej kategórii vďaka svojmu výkonu, inovácii, univerzálnosti a neutíchajúcemu záujmu zo strany zákazníkov. Na tieto stroje spoločnosť vlastní tiež veľké množstvo príslušenstva ako búracie kladivá, paletizačné vidly, ýchloupínače pre podkop a nakladač, lyžice rôznych šírok.

Univerzálne nakladače Unc a Locust

V obmedzenom priestore sa najviac osvedčia univerzálne kompaktné šmykom riadené nakladače Locust 1203. Nakladače s vynikajúcou pohyblivosťou, chopnosťou otočiť sa doslova na mieste a možnosťou pripevnenia paletizačných vidiel umožňuje manipulovať s paletami o hmotnosti 1200 kg.

Cenník dopravy vrátane obsluhy.

Všetky ceny vám poskytneme na tel.:
+421 905 435 193 alebo +421 651 67 16.